KDO JSME

LENKA ČÍŽKOVÁ  • Pomáhám budoucím kapitánům získat český kapitánský průkaz C, B.

  • Na kurzech vidím, že při velkém počtu kurzistů je někdy problém vyhovět potřebám všech. Každý má trochu jiné tempo, nebo je mu nepříjemné ptát se před ostatními. Proto jsem se zaměřila na výuku v malém počtu účastníků a mám s tím dobré zkušenosti.

  • Díky mé přípravě půjdete ke zkoušce bez obav. Jsem jachtařka, držitelka průkazu B, zkušební komisařka a instruktorka MDČR, lektorka jachtařských kurzů.

  • Přípravu přizpůsobím vašim potřebám.

  • Mám vlastní malou učebnu.

  • Spolupracuji s jachtařskými kolegy, kteří nabízejí další služby.

NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE !


MOJE UČEBNA

Je uzpůsobena pro maximálně 4sailors, ale klidně jen pro jednoho.


Pokud jste větší parta, není problém zajistít učebnu odpovídající počtu kurzistů.


Domácí prostředí, přezůvky s sebou :-)

Adresa zde:

       Každý je vítán :-) Učebna ještě před "obnovou"

BEZ KOHO BY TO NEŠLO ?

VOJTA VAJDÍK

Jachtař, držitel průkazu B, zkušební komisař MDČR, instruktor, lékař zdravotní záchranné služby.

Vojta mě provází světem jachtingu od mé první plavby. On zavinil, že si už jen tak neužívám pohodu člena posádky na dovolené, ale místo toho pořád něco šprtám a na starý kolena se ze mě stala "úča".

Dovolím si vás pozvat na jeho přednášky o první pomoci na moři a bezpečnosti plavby.

MÍ UČITELÉ


Když jsem se díky kamarádce skoro nedobrovolně poprvé ocitla na jachtě, vůbec jsem netušila, co je to za svět. Nevěděla jsem ani, jak jachta vypadá. Šárko díky, žes mě tam tenkrát dokopala :-) Můj život se tím změnil a mění dodnes.

Tak už víte, že za všechno může Šárka :-) A teď k těm učitelům.

Jako prvního musím jmenovat Vojtu Vajdíka, byl mým kapitánem na prvních plavbách a plujeme spolu nebo vedle sebe dodnes. Spolupracujeme při výuce, vymýšlíme, co zlepšit, zkoušíme jachtaře a dál se učíme od těch zkušenějších.

Další jméno, které jsem slýchala jako jedno z prvních bylo Jirka Zindulka. Sice jsme se spolu poprvé viděli až na mých béčkových zkouškách, ale jeho škola mě prostřednictvím Vojty provází od začátku. Plula jsem s ním na jeho Boomerangu a jsme v kontaktu ohledně výuky.

Se světem skipperů mě seznámil Pavel Burkert, který mě dovedl ke zkouškám teoretickým i praktickým. Po čase slovo dalo slovo a spiklenci Pavel a Vojta mě dostrkali do něčeho, co mě ani ve snu nenapadlo. Do výuky. Pavlovi pomáhám na kurzech a Vojtovi na přednáškách.

Ještě jedno jméno musím zmínit. Pavel Kocych. Vzal mě stejně jako Pavel Burkert za parťáka při výuce. Učíme, zkoušíme, plujeme a tvoříme. Tím se od něho učím i já.

Se všemi nadále spolupracuji, a protože jsem proti nim služebně mladší, jsou pro mě neustálou inspirací. Jasně, že si postupně nacházím vlastní cestu, ale vám páni kapitáni za vše moc děkuji.