PŘEDNÁŠKY

PRVNÍ POMOC NA MOŘI

VOJTA VAJDÍK


Na této přednášce se opravdu nebudete nudit. Přednáška trvá 6 hodin, má teoretickou a praktickou část.

Dozvíte se, jak si na lodi poradit v případě zranění či zdravotních potíží člena posádky.

Vojta je lékař zdravotní záchranné služby. Nad pevninou létá na palubě vrtulníku, nebo slouží u pozemních kolegů. Kombinace lékaře a jachtaře v jedné osobě dává záruku, že obsah přednášky bude šit na míru právě námořníkům.

U nás zorganizujeme přednášku již při účasti 4 osob. Po domluvě přijedeme za vámi do vašich prostor, pokud vás bude alespoň 8.


PRVNÍ KAPITÁNSKÁ PLAVBA

LENKA ČÍŽKOVÁ


Dvouhodinové povídání o tom, jak se připravit na vaše první kapitánování. Vidím to jako dnes, první kapitánská plavba se blíží a v hlavě se honí informace a rady z různých zdrojů. Každý skipper má svůj způsob vedení plavby, který mu vyhovuje a začátečník potřebuje zjistit, čím vším se má vlastně zabývat. Do kurzu se všechno nevejde.

Přednáška pojednává mimo jiné o komunikaci s posádkou, převzetí lodi, plánování trasy či předpovědi počasí. Napoví na co nezapomenout, co si pořídit do výbavy. Povídání je určené pro kapitány, kteří se chystají vyplout poprvé a nemají se s kým poradit, nebo pro ty, kteří delší dobu nepluli a chtějí si vše jen připomenout.

Přednášku uskutečním ve své učebně již při účasti dvou osob. Přijedu za vámi do vašich prostor, pokud vás bude alespoň 8. Lze i on-line.


Na kotvě na Visu.
Na kotvě na Visu.

OBJEDNEJTE SI PŘEDNÁŠKU

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.